Ataşehir Kurye

'34 - İstanbul' forumunda Alo Kurye tarafından 5 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

 1. Alo Kurye

  Alo Kurye Alo Kurye

  Ataşehir kurye, herhangi bir paketi ilçe sınırları içerisine ya da İstanbul geneline hızlı bir şekilde teslim eder. Paketler, Ataşehir motorlu kurye ile taşınır, paket boyutunun taşınabilir olması gerekir. Firmamız, İstanbul'da, artan talep üzerine kendini sürekli yenileyerek, işletmelere hizmet vermek için gerekli tüm hazırlıkları yapmaktadır. İstanbul'da, yerel kurye hizmeti kapsamında her türlü, evrak veya paketler ilçeden, ilçeye ulaştırılmaktadır. Ataşehir ilçesinden, İstanbul'un tüm ilçelerine karşılıklı transfer yapılmaktadır. Büyük, paket ya da koliler için araçlı kargo servisi bulunmaktadır.

  Ataşehir Motorlu Kurye Hizmetleri

  Ataşehir'de, paket taşıma hizmetleri ile teknolojiye ayak uyduruyor, sorunsuz teslimat için sürekli, farklı alternatifler üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini, en üst düzeyde tutabilmek için sıra dışı, kargo hizmeti sunmaktayız. İstanbul'da, en çok aranan kuryeler arasında olmak, işimizin önemini belirtmektedir.

  Ataşehir, ekspres kurye hizmet politikaları gereği, müşteri memnuniyeti esası geçerlidir. Zaman kavramını son derece önemsiyor, teslimatlarda gecikme olmamasına hassasiyet gösteriyoruz. Sizin de bir gönderiniz varsa, bizimle iletişime geçmeniz halinde paketler, gerekli adrese ulaştırılır. Yaptığımız işin, sorumluluğunun bilincinde olarak, kusursuz hizmet vermek için yoğun çaba sarfedilmektedir. En ağır yükün, sorumluluk olduğunu bilerek, güven esasını işimizin en başında tutuyoruz.

  Web Site: https://www.alokuryeistanbul.com/
   
  Son düzenleme: 19 Ağustos 2021

Bu Sayfayı Paylaş