Arçelik elektrikli ev aletleri servisi

'Hizmet Makale Forumu' forumunda bolgeservisi2016 tarafından 3 Mayıs 2020 tarihinde açılan konu

 1. bolgeservisi2016

  bolgeservisi2016 New Member

  Beyaz eşya ürünlerimiz teknolojinin gelişmesiyle beraber günlük yaşantımızdaki ihtiyaçlarımızı fazlasıyla karşılamaktadır. Ürünlerin fazla fonksiyonel olması, elektronik olması nedeniyle eski elektrikli ev aletlerimize göre daha çok arıza yapmaktadırlar.

  Klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon gibi sürekli kullanma ihtiyacı duyduğumuz bu cihazlar çeşitli nedenlerden dolayı arıza verebilirler. Cihazlarınızda arıza problemiyle karşı karşıya kalırsanız buca arçelik servisi firmasından teknik destek ve yardım alabilirsiniz.

  Buca da hizmet veren servis müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını son hızla sürdürürken, yeni çıkan ürünlerin eğitimlerine katılarak hergün kendileri cihazlar konusunda geliştirmektedirler. Cihaz arızalarını yerinde tamir imkanı ile yapılan servis hizmetinede bir yıl onarım ve parça garantisi veriyorlar.

  Arçelik elektrikli ev aletleri servisi

  Buca servisine yakın olan karabağlar arçelik servisi olarak karabağların tüm semt ve mahallerinede tamir bakım onarım konusunda hızlı bir servis hizmeti sağlamaktadırlar.

  Klimam su akıtıyor, bulaşık makinem temiz yıkamıyor, televizyonumda ses var görüntü yok, çamaşır makinem çamaşırları kirli çıkarıyor, şofben sigorta attırıyor gibi teknik arızalara profesyonel bir çözüm sunuyorlar. Elektrikli ev aletleri grubunda klima ve kombilerimizin mutlaka yılda bir kez dezenfeksiyon ve temizlik işlemi yapılmalıdır. Bakımları zamanında yapılan cihazlarımızın ömürleri uzun olacaktır.

  Yanı sıra bakımları yapılmış cihazlarımız performans açısından yüksek, tüketim açısındanda düşük bir şekilde bütçenize yardımcı olucaktır. gaziemir arçelik servisi şubesi siz değerli tüketicilere diğer servislerimiz gibi hizmet vermektedirler. Servis çağırmadan önce mutlaka cihazlarınızın kullanma klavuzlarında bulunan müşterinin kontrol etmesi gereken işlemleri okumalıdır.

  İrtibat bilgilerimizden 7 gün 24 saat teknik destek alabilir, soru ve sorunlarınız hakkında bilgi alabilir veya servis randevusu talebinde bulunabilirsiniz. Klima, Kombi ve Beyaz Eşya Servisi olarak cihazlarınızı arızasız uzun ömürlü bir şekilde kullanmanız dileğiyle.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Mayıs 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!