Ankara meme estetiği

'Sağlık' forumunda webpr tarafından 15 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

 1. webpr

  webpr New Member

  Estetik meme büyütme ameliyatları ankara; Pek çok kadın memelerinin büyüklüğünden ve biçiminden memnun değildir. Doğal olarak küçük, içi boş göğüslerin giysileri doldurması güçtür ve benlik algısını bozabilir. Memeler yapısal olarak küçük olabilir ayrıca yaşam sitili, yaşlanma, memelerin hacim kaybetmesine yardım edebilir.

  Hamilelikler , süt verme, kilo kayıpları da memelerinin içinin boşalmasına neden olur. Meme protezleri içi boşalmış ve küçük memeleri büyüterek meme ile vücudun kalanı arasındaki doğal dengeyi sağlar. Yapılan çalışmalar göstermiştir ki estetik meme büyütme ameliyatlarından sonra kadınların kendine güveni artmaktadır hayata daha pozitif bakıyorlar. Memeler giysileri daha iyi doldurduğu için daha da çekici görünüyorlar.

  Estetik meme büyütme ameliyatları öncesinde nelere dikkat edilmelidir?

  Estetik meme büyütme ameliyatından önce memenin radyolojik incelenmesi yapılmalıdır. Bu inceleme eğer aday genç, muayene esnasında problemi yoksa meme ultrasonografisi ile yapılabilir.

  Hastamız orta yaşlı ise, daha önceden bazı şikayetleri varsa, muayene bulguları varsa mamografi ile yapılabilir. Kan sulandırıcı ilaçlar özellikle ağrıkesiciler ameliyattan bir hafta öncesinde kesilmelidir. Estetik meme büyütme ameliyatı olacak kişinin meme uçlarından süt geliyorsa bu sonlandıktan sonra ameliyat olmalıdır.

  Web: https://www.aliteomantellioglu.com.tr/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Mart 2020

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!