Ankara gülüş tasarımı smile design

'Makaleler' forumunda kutayaliulucay tarafından 12 Mart 2020 tarihinde açılan konu

 1. kutayaliulucay

  kutayaliulucay New Member

  Ankara gülüş tasarımı konusunda son zamanlarda büyük bir çıkış yakalayan, müşterilerinin memnuniyetleri sayesinde daha çok talepler almaya başlayan Smile Design ailesi olarak sizlere tamamen size özel hizmetler veriyoruz. Sitemizi ziyaret ederek, hizmet alanlarımız hakkında detaylı bilgiler alabilir, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

  Gülüş tasarımı işleminin yapılışı belirli aşamalardan oluşmaktadır. İşlemler, kişinin dişlerinin değerlendirilmesi ile başlar. Yapılacak değerlendirmede kişinin dişlerinde bulunan çürükler ve eksik dişler tespit edilir. Öncelikle ağız sağlığının sağlanması için gerekli müdahalelerde bulunulur. Röntgen çekilerek dişlerin ve köklerin durumu incelenir.İşlem basamaklarında kişinin dişlerinin tamamlanması ve çürük bulunmamasına özen gösterilir. Sonrasında diş taşı temizleme ve diş beyazlatma işlemlerine yer verilecektir. Bu işlemlerde kişilerin dişlerinde herhangi bir sorun kalmadığına emin olunur.

  Ardından estetik kaygılara göre hareket edilmeye başlanabilir. Bu kapsamda arası aralıklı dişlerin arası doldurulur, tel takılır ya da diş kaplama işlemi yapılır. Eksik dişlere implant uygulanır ve kişinin güzel bir gülüşe sahip olması sağlanır.

  Gülüş Tasarımı Zamanla Bozulur Mu?

  Gülüş tasarımı uygulamasının etkisini kaybetmesi söz konusu olabilir. Ağız sağlığına dikkat edilmemesi, dişlere gerekli bakımın yapılmaması gibi durumlar gülüş tasarımı uygulamasının etkisini bozmaktadır. Bu nedenle uygulamanın tamamlanmasının sonrasında kişilerin düzenli olarak dişlerini fırçalamaları gerekmektedir. Dişte yapılmış işlemlere bağlı olarak sigara kullanımını azaltmaları, asitli ürünleri tüketmemelidir. Bunların yanı sıra eğer implant gibi işlemler uygulanmışsa, diş etlerinin güçlendirilmesi için tüketilen besinlere dikkat edilmelidir. Yumuşak uçlu diş fırçası tercih edilmelidir.

  Uygulama sonrasında beklenmeyen ağrı durumunda doktora başvurulmalıdır.

  Web: https://www.smiledesign.com.tr/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Mart 2020
Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!