Anadolu yakası kurye hizmetleri

'Lojistik' forumunda Alo Kurye tarafından 16 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

 1. Alo Kurye

  Alo Kurye Alo Kurye

  Anadolu Yakası Kurye » Gün içinde aktif olarak hizmet veren ve size en yakın noktadan yola çıkarak merkezimiz tarafından yönlendirilir, teslimat en kısa sürede ulaştırılır. Anadolu yakası genelinde hizmet verdiğimiz bu sektörde bizimle çalışan tüm müşterilerimize teşekkür eder işlerinde başarılar dileriz.

  Yeni motorlu kurye personeli ve yeni model kurye motorları ile sizlere daha etkin hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Anadolu yakası kurye hizmetimize değer katmak ve hizmetimizi daha kaliteli hale getirebilmek için tüm çabamızla yolumuza devam etmekteyiz. Hizmetimizi farklılaştırarak, vip moto kurye, kiralık moto kurye, ekspress moto kurye ve arabalı kurye gibi yeni hizmetler sunuyoruz.

  Anadolu Yakası Motorlu Kurye Servisi

  Ülkemizdeki taşımacılık hizmetlerinin kalitesinden kimsenin şüphesi olmasın; Anadolu yakası genelinde iş dünyasının iş potansiyeli arttıkça taşımacılık sektöründen beklentilerin de yükseldiğini ifade edebiliriz. Kargo firmaları, sürekli gelişen ve büyüyen iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik cevap vermede zayıf kalması “hızlı taşımacılık” kavramı üzerine yoğunlaşan yeni girişimcilerin de taşımacılık alanında faaliyet göstermelerini sağladı. Firmamız Moto Kurye diyerek tanımlanan faaliyetler sayesinde gün içerisinde yetişmesi gereken önemli evrak veya teslim edileceklerin transferini gerçekleştiriyor.

  Anadolu yakasında kurye posta servisi hizmetlerini başarıyla sürdürüyoruz.

  İstanbul anadolu yakası kurye
  , anadolu yakasında ve bütün ilçelerinde motorlu kurye hizmeti vermektedir. Hizmet verdiğimiz anadolu yakası ilçeleri; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar olmak üzere; İstanbulun anadolu bölgesinde oluşan kurye ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler sunuyoruz.

  Avrupa yakasında transferi yapılması gereken evrak paket vb. gibi taşınacaklar konusunda alo dediğiniz anda; İhtiyaçlarınıza kalıcı çözümler üretmenin yanında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

  Avrupa yakası geneline de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Firmamıza ulaşan işletmelere İstanbul genelinde hizmet verilmektedir. Bizimle irtibata BURADAN geçebilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
   
  Son düzenleme: 1 Nisan 2020
  Prefabrik Ev bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumuna Organik Makaleler Yazınız!