Anadolu yakası kurye hizmetleri

'Hizmet' forumunda Alo Kurye tarafından 16 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

 1. Alo Kurye

  Alo Kurye New Member

  Anadolu Yakası Kurye » Gün içinde aktif olarak hizmet veren ve size en yakın noktadan yola çıkarak merkezimiz tarafından yönlendirilir, teslimat en kısa sürede ulaştırılır. Anadolu yakası genelinde hizmet verdiğimiz bu sektörde bizimle çalışan tüm müşterilerimize teşekkür eder işlerinde başarılar dileriz. Yeni motorlu kurye personeli ve yeni model kurye motorları ile sizlere daha etkin hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Anadolu yakası kurye hizmetimize değer katmak ve hizmetimizi daha kaliteli hale getirebilmek için tüm çabamızla yolumuza devam etmekteyiz. Hizmetimizi farklılaştırarak, vip moto kurye, kiralık moto kurye, ekspress moto kurye ve arabalı kurye gibi yeni hizmetler sunuyoruz.

  Anadolu Yakası Motorlu Kurye Servisi

  Ülkemizdeki taşımacılık hizmetlerinin kalitesinden kimsenin şüphesi olmasın; Anadolu yakası genelinde iş dünyasının iş potansiyeli arttıkça taşımacılık sektöründen beklentilerin de yükseldiğini ifade edebiliriz. Kargo firmaları, sürekli gelişen ve büyüyen iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik cevap vermede zayıf kalması “hızlı taşımacılık” kavramı üzerine yoğunlaşan yeni girişimcilerin de taşımacılık alanında faaliyet göstermelerini sağladı. Firmamız Moto Kurye diyerek tanımlanan faaliyetler sayesinde gün içerisinde yetişmesi gereken önemli evrak veya teslim edileceklerin transferini gerçekleştiriyor.

  Avrupa yakasında transferi yapılması gereken evrak paket vb. gibi taşınacaklar konusunda alo dediğiniz anda; İhtiyaçlarınıza kalıcı çözümler üretmenin yanında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Avrupa yakası geneline de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Firmamıza ulaşan işletmelere İstanbul genelinde hizmet verilmektedir. Makale

  Bizimle irtibata BURADAN geçebilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Haziran 2019
  Prefabrik Ev bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş


Ticari Tartışma Forumu