Akça İnşaat Ve Yapı Aksesuarları

'İnşaat ve Yapı' forumunda Karınca tarafından 23 Kasım 2022 tarihinde açılan konu

Türkiye KOBİ Forum Etkinlikleri

 1. Karınca

  Karınca Tanınmış Üye

  Katılım:
  1 Eylül 2022
  Mesaj:
  73
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Şehir:
  balikesir
  1994 yılında mobilya üreticileri, mobilya boyacıları, mimarlar, müteahhitler ve nihai tüketiciler için bir boya ve aksesuar pazarı oluşturma idealiyle kurulmuştur. Bu idealin peşinde bugün başarılı öykülerle hizmetlerine devam ederken, sektörün gerçek ihtiyaçlarının belirlenmesi ve karşılanmasında öncü kuruluş olarak araştırma geliştirme görevini üstlenmiştir. Online hizmet verdiği Akça Aksesuar bu liderliğini sürdürmektedir. Bugün İstanbul, Bahçelievler ve Büyükçekmece'deki mağazaları ile Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo ile hizmet vermektedir. 1994 yılında kurumsal yapılanmaya giren Akça hırdavat ve yapı market aynı zamanda en son yazılım teknolojilerini kullanarak akça aksesuar ile 20.000'den fazla çeşit ve uygun fiyat avantajları, aynı gün kargo ile online alışveriş hizmeti vermektedir.

  Akça Yapı Market varlığını müşterilerine borçludur

  Ürünlerin stok ve indirim durumunu eş zamanlı olarak gösteren ve terminaller yardımıyla sipariş/satış işlemlerini gerçekleştiren sistemleri ile alışverişlerde terminal yardımıyla teknolojiden yararlanmayı optimum seviyede tutmaktadır. Satış sonrası müşterilerine sunduğu kusursuz hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesine bağlılığı ile akcaaksesuar.com ile yoluna devam etmektedir. Sektörün ihtiyaçlarını tespit eder, uygun çözümleri belirler ve bu ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanmasını sağlar. Dünyaca ünlü mutfak aksesuarları, ankastre ürünler, banyo aksesuarları, kapı kolları, mobilya kulpları, iç ve dış aydınlatma ürünleri, teknik mobilya hırdavatları, yapıştırıcılar, elektrikli el aletleri, mobilya menteşeleri, çekmece rayları, askılar, eviye armatürleri, laminat tezgahlar, mobilyalar ayaklar, mobilya kilitleri, vidalar, raylı sürme sistemler, hediyelik eşyalar ve daha birçok marka ile hizmet vermektedir.

  Akça İnşaat Ve Yapı Aksesuarları

  Akça İnşaat Ve Yapı Aksesuarları marketi 20.000'den fazla ürün çeşidi ile ihtiyaçlarınıza göz kamaştırıcı çözümler sunuyor. Akça Yapı Market, mükemmellik iddiası gerçekleştiğinde yüzünüzdeki gülümsemeye bayılıyor. Sizlere sunduğumuz ürünlerin hayatınıza sonsuz katkılar sağlayacağını umuyoruz. Siteyi incelemek için akcaaksesuar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Kasım 2022 07:33Bu Sayfayı Paylaş