Acil kurye hizmetinden yararlanmak

'34 - İstanbul' forumunda Alo Kurye tarafından 7 Ekim 2019 tarihinde açılan konu


 1. Alo Kurye

  Alo Kurye Alo Kurye

  İstanbul'da, teslimat süresi bakımından en hızlı gönderi ulaştırma hizmeti olan vip kurye ile zamandan tasarruf edin. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren; 20 ile 30 dakika içinde alınarak, en hızlı teslim edilme süreci ile gerçekleştirilen bir kurye hizmetidir. Talepte bulunduğunuz anda, size en yakın olan moto kurye gönderinizi almak için hızlı bir şekilde adrese gelir ve yine aynı şekilde en uygun yolları kullanarak gönderinizi trafiğe takılmadan teslim eder.

  Alo Vip Kurye

  Acil kurye hizmetinden yararlanmak istediğiniz zamanlarda sizlere yardımcı olan bu hizmetimiz; İstanbul içerisinde hava şartlarına ve teslimat mesafelerine göre 10 ile 60 dakika arası bir zaman aralığında farklılık gösterebilir. Teslimatlar için kullanılan motorlu kuryeler, size özel çalışacağı için sizden başka kimsenin kuryesini almadan direkt olarak size hizmet verir.

  İstanbul moto kurye yüzlerce özel kurye gönderimini İstanbul ilçeleri içerisinde ve mesai saatlerinde gerçekleştirmektedir. Çok acil gönderilerde mesai saatleri dışında duruma göre yardımcı olmaktayız. Alo vip kurye ile sürekli çalışan bir çok kurumsal firmamız bulunmaktadır.

  Kurumsal firmalar dışında, kobiler veya kişisel hizmet verdiğimiz, bir çok kişi veya işletme bulunmaktadır. Gönderilerde evrak, dosya, zarf olabildiği gibi eşya, ürün gönderimleri de olabilmektedir. Moto kurye ekibimizle ürün detayları ve hacimleri hakkında aşağıdaki bulunan arama seçeneğimizden görüşebilirisiniz. Bünyemizde çalışan tüm personellerimiz gerekli hizmet içi eğitimden geçen ve tam profesyonel personellerdir. Tüm gönderilerinizde gerekli titizlik ve özen gösterilmektedir. Gönderiler, garantili ve sorunsuz bir şekilde istenilen adrese teslim edilmektedir.

  Web Site: https://www.alokuryeistanbul.com/feature/vip-kurye/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Temmuz 2021

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.