Acil çıkış kapısı izmir

'Reklam' forumunda resthit tarafından 28 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

 1. resthit

  resthit New Member

  Herhangi bir tehlike anından dikkat edilmesi gereken en önemli şey, o bölgenin başarılı ve hızlı bir şekilde boşaltılmasıdır. Yangın, doğal afet ya da benzeri durumlarda, çıkış kapısının büyük bir önemi vardır. Çünkü hem hızlı bir biçimde açılmalı hem de sizi en başarılı şekilde mekandan çıkarmalıdır. Bu noktada acil çıkış kapısı İzmir ili içerisinde, sorunsuz olarak Güvenler grup tarafından üretiliyor.

  Acil Çıkış Kapıları Nasıl Olmalıdır?

  Olası bir panik halinde insanların tahliye olmasını sağlayan kapıların hem kolay kullanılabilmesi hem de çok dayanıklı olması gerekmektedir. Yangın ya da benzeri bir durumda kesinlikle hemen açılmalıdır. Bundan dolayı büyük bir demir çubuk görünümüne sahip olan kol öne çıkar. Genellikle bunu iki tarafta da bulundurmak gerekmektedir.

  Acil çıkış kapıları İzmir içindeki işletmeler tarafından üretilirken malzeme demir ya da çelikten seçilmektedir. Bunun nedeni ise iki maddenin de özellikle ateş ve yangına karşı uzun bir süre boyunca koruma sağlayabilmesidir.

  Acil Çıkış Kapıları Hangi Tip Konutlarda Bulunur?

  Yangın kapısı olarak da bilinen bu çıkış noktalarının, çok değişik yapılarda bulunması şarttır. Buna göre alışveriş merkezleri ilk sırada gelir. Işıklı olan ve hem Türkçe hem de İngilizce uyarı içeren kapılar; kurumların binalarında da yer almak zorundadır. Tiyatrolar, rezidanslar, sinemalar ve çok yüksek katlı olan konutları da unutmamak gerekiyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş


Yerel, Sektörel ve Organik Makaleler Yazınız