Neler yeni

Hoşgeldiniz. KOBİ Ajanda Sanayi Ticaret Forumu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, öyleyse ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

JavaScript devre dışı. Daha iyi bir deneyim için, önce lütfen tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Kaliteli Backlink Oluşturma Taktikleri

Link Yorumlar

Kaliteli Backlink Oluşturma Taktikleri
https://www.weblink.web.tr/article/backlink-olusturma-taktikleri
Kaliteli Backlink oluşturma taktikleri, arama motoru optimizasyonu (SEO) bağlamında son derece önemli bir görevdir. Ancak, her bağlantı eşit derecede değerli değildir. En iyi geri bağlantı seçenekleriyle bağlantı oluşturmaya en doğal yaklaşım, kullanıcıların diğer sitelerden bağlantı çekmesi için değerli ve benzersiz içerik oluşturmaktır.

İçerik pazarlaması yoluyla bu organik bağlantıyı kurarak, web sitenize gönüllü olarak bağlantı veren ziyaretçilere değer katarsınız. Google bu yöntemi savunduğu için en kolay olmasa da en iyi taktiktir.

Başka bir deyişle, diğer web sitelerini sayfanıza bağlantı vermeye teşvik etmek için konulan bağlantıya BACKLINK denir. Bu, web siteniz için geri bağlantılar oluşturmak üzere ilgili sayfalara gönderilen bir infografik şeklini alabilir. Şirketler için oldukça basit bir taktik, müşterilere veya tedarikçilere, referanslar veya benzerleri altında şirketin web sitesine bağlanıp bağlanamayacaklarını sormak olacaktır. Ancak bunun için sadece güvenilir iş ortaklarını seçmek doğru adım olacaktır. Şirket rehberi ve rehber siteleri alaka düzeyi açısından son derece önemli ortamlardır.

Ayrıca web sitenizi Facebook, medyadia gibi sosyal medya profillerinize bağlayabilir ve firma rehberi veya dizinimiz gibi tematik olarak alakalı ve kaliteli dizinlere ekleyebilirsiniz. Tematik olarak alakalı potansiyel bağlantı kaynaklarını veya rakip web sitelerine bağlantı veren sayfaları da arayabilirsiniz. Bir sonraki adımda, onlarla iletişime geçebilir, örneğin onlara bir misafir değerlendirmesi sunabilirsiniz. Bağlantısız sitenizden bahsedenleri aramak da mümkündür. Bu amaçla web üzerinde herhangi bir yerde web sitenizden bahsedildiğinde bildirim aldığınız Google Alerts'ı kullanabilirsiniz. Önerilen bir başka bağlantı kurma taktiği, yüksek kaliteli ve tematik olarak alakalı sayfalara kendiniz bağlantı vermek ve bu sitelerin sahiplerini bu sitelerin web sitenizden haberdar olması ve muhtemelen ona geri bağlantı vermesi için bilgilendirmek olacaktır.

Bağlantı Bilgileri

Link Sahibi
Forum Yöneticisi
Kayıt Tarihi
Son Güncelleme
Tıklamalar
1
Yorumlar
0

Bu Bağlantıyı Paylaş

Üst Alt