Neler yeni

Hoşgeldiniz. KOBİ Ajanda Sanayi Ticaret Forumu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, öyleyse ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

JavaScript devre dışı. Daha iyi bir deneyim için, önce lütfen tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Güvenilir Backlinkler Nasıl Alınır?

Link Yorumlar

Güvenilir Backlinkler Nasıl Alınır?
https://www.weblink.web.tr/article/guvenilir-backlink-alma
Güvenilir bir backlink, başka bir web sitesi tarafından o web sitesinden bir web sitesine verilen bağlantıdır. Bu bağlantılar bir web sitesinin güvenilirliğini ve değerini artırır ve arama motorları tarafından da değerlendirilir. Bu nedenle güvenilir backlink almak web sitesi sahipleri için çok önemlidir. Ancak, lütfen bu bağlantıları doğal olarak almanız gerektiğini unutmayın. Güvenilir geri bağlantılar, sitenizin kullanıcılara Google tarafından olumlu olarak derecelendirilen güncel ve yeni içerik sağladığını gösterir.


Güvenilir backlink alma aşamasında aynı ülke, sektör ve iş ağından gelme eğilimindedir. Çünkü bu, Google'a, web sitenizle bağlantısı olmayan uzak ülkelerden sitenize verilen bağlantılardan çok daha makul görünmektedir. Örneğin, Almanya merkezli bir çevrimiçi spor malzemeleri mağazası, Hindistan'daki bir elektronik üreticisinden aniden bir backlink alırsa, Google bunu doğal bulmayacaktır. Sonuç olarak Google, geri bağlantının yasa dışı olarak elde edildiği sonucuna varabilir. İyi bir geri bağlantının bir diğer önemli özelliği, web sayfanız için en önemli anahtar kelimeleri içeren uygun bağlantı metnidir. Bu, alakalı arama sorguları için sayfanızın sıralamasını iyileştirmeye yardımcı olur. Bununla birlikte, şirketler genellikle kendileriyle ilgili arama terimleriyle değil, adlarıyla bağlantılı olduklarından, tam eşleşme bağlantı metinleriyle backlink almak genellikle zordur. Ayrıca, çok fazla tam eşleşme bağlantı metni doğal görünmüyor ve spam olarak sınıflandırılıyor.

Güvenilir Backlinkler Nasıl Alınır?

Blog Makaleleri Önemlidir. Bağlantı metinleriyle ilgili olarak, sayfanızın gerçek içeriğiyle eşleştiğinden de emin olmalısınız. Aksi takdirde, doğal görünmeyebilir ve spam olarak yorumlanabilirler. Örneğin, yeni yayınlanan bir kitapla ilgili bir blog makalesi, "arka plan kontrolü olmadan kredi" bağlantı metni içeren bir bağlantı içeriyorsa, bu makale okuyucuları tarafından kullanılmayacak, aynı zamanda Google'a doğal görünmeyecek ve bu nedenle olumsuz olarak değerlendirecektir. Ayrıca nofollow geri bağlantılardan daha fazla takipçi kazanmaya çalışmalısınız. Nofollow bağlantıları sitenize herhangi bir bağlantı hakkı vermez.

Bağlantı Bilgileri

Link Sahibi
Forum Yöneticisi
Kayıt Tarihi
Son Güncelleme
Tıklamalar
4
Yorumlar
0

Bu Bağlantıyı Paylaş

Üst Alt