KOSGEB Destekleri

'Kobi Destekleri' forumunda KobiAjanda tarafından 30 Mart 2016 tarihinde açılan konu

 1. KobiAjanda

  KobiAjanda Kobi Sektörel Site Yetkilisi

  KOSGEB Destekleri - Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme Dairesi Kosgeb, Kobilere ve girişimcilere ulusal ve küresel pazarlara dahil olabilmeleri için bir takım destekler sağlamaktadır. Bu destekler, Kosgeb Veri Tabanına kayıt olmuş ve Uygulamalı Eğitim Programı kapsamındaki eğitimleri başarıyla geçmiş girişimcileri ve Kobileri kapsamaktadır.

  KOSGEB Kobilere ve girişimcilere İş Projesinin Hazırlanması, Ar-Ge ve İnovasyon, Laboratuvar, Düşük Faizli Kredi, Yurt Dışı İş Seyahati(fuar), Yurt İçi Fuarına katılımı gibi alanlarda destek vermektedir.

  86 eklentisini görüntüle

  Yeni KOSGEB Hibe Destekleri

  KOSGEB, işletmeleri ve girişimcilere destek olabilmek amacıyla mevcut destek programlarını değiştiriyor ya da yeni hibe destek programları oluşturmaya devam ediyor. Değişime uğrayan son destek programı, Yeni Girişimci Destek Programı oldu.

  Yeni Girişimci Destek Programı

  KOSGEB Destekleri, kendi işini kurmayı hedefleyen girişimcileri Yeni Girişimci Destek Programı ile kuruluş masraflarını karşılayarak iş dünyasına dahil etmeyi planlıyor. Hibe desteği kapsamındaki Yeni Girişimci Destek Programı‘nda değişikliğe gidilerek 27 Bin Türk Lirası olan destek üst sınırı, 30 Bin Türk Lirası olarak belirlendi.

   

  Ekli dosyalar:

  • slide.jpg
   slide.jpg
   Dosya Boyutu:
   55.7 KB
   Gösterim:
   256
  Son düzenleme: 24 Aralık 2016
  Sibel bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş